













935 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Висота | 68 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 3 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 100 Лм |
| Кут розсіювання | 50° |
| ДхШ врізання | 55 мм х 60 мм |
| Глибина посадки | 52 мм |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 65 |