







1 145 ₴
| Матеріал | Алюміній, Пластик |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Глибина | 32 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 6 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 73 Лм |
| Кут розсіювання | 88° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 65 |