







1 573 ₴ 1 258 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 4 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 200 Лм |
| Кут розсіювання | 64° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 54 |