
110 ₴
| Розміри | 50 × 56 mm |
|---|---|
| Висота | 56 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Цоколь | GU10 |
| Потужність | 7 Вт |
| Колірна температура | 4000k |
| Світловий потік | 580 Лм |
| Кут розсіювання | 110° |
| Клас енергоефективності | А+ |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |