





2 289 ₴ 1 488 ₴
| Матеріал | Метал |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Висота | 576-1200 мм |
| Діаметр | 35 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 3 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 600 Лм |
| Кут розсіювання | 30° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |