







5 985 ₴
| Колір | Латунь |
|---|---|
| Висота | 300-2500 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 14,5 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 1200 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 82 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |