



2 016 ₴ 1 613 ₴
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 5,3 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 350 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 85 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |