









14 595 ₴
| Колір | Золото |
|---|---|
| Висота | 250-1200 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 40 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 3600 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 83 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |