







11 025 ₴
| Матеріал | Метал |
|---|---|
| Колір | Золото |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр | 600 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 48 Вт |
| Колірна температура | 3000-6000k |
| Світловий потік | 1450 Лм |
| Кут розсіювання | 180° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |