














3 675 ₴
| Матеріал | Метал, Скло |
|---|---|
| Колір | Димчастий, Чорний |
| Висота | 350-3250 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 4 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 500 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |