






4 358 ₴
| Матеріал | Метал |
|---|---|
| Колір | Латунь |
| Висота | 410-1510 мм |
| Діаметр | 135 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 8 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 650 Лм |
| Кут розсіювання | 180° |
| Індекс кольору | 82 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |