



2 079 ₴ 1 560 ₴
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 7 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 250 Лм |
| Кут розсіювання | 100° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |