









4 935 ₴
| Колір | Димчастий, Чорний |
|---|---|
| Висота | 460 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 13 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 700 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |