













3 360 ₴ 2 520 ₴
| Матеріал | Метал |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 68 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 5 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 130 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |