











5 135 ₴ 3 852 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Висота | 1500-2130 мм |
| Діаметр | 30 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 10 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 1000 Лм |
| Кут розсіювання | 360° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |