










8 500 ₴ 6 375 ₴
| Матеріал | Алюміній, Скло |
|---|---|
| Колір | Золото |
| Висота | 1331 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 10 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 350 Лм |
| Індекс кольору | 85 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |