













2 413 ₴ 1 448 ₴
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Висота | 88 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 12 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 620 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 90 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |