





27 279 ₴ 20 460 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Золото |
| Висота | 320-3200 мм |
| Ширина | 715 мм |
| Довжина | 1020 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 80 Вт |
| Колірна температура | 2600-3500к |
| Світловий потік | 3800 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |