



12 285 ₴ 8 600 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Латунь |
| Висота | 700-1500 мм |
| Діаметр | 320 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 30 Вт |
| Колірна температура | 4000k |
| Світловий потік | 2550 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |