














5 900 ₴
| Матеріал | Акрил, Алюміній |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Висота | 516 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 10 Вт |
| Колірна температура | 3000-6000k |
| Світловий потік | 700 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Особливість | USB Type-A, USB Type-C |