











93 030 ₴
| Матеріал | Акрил, Метал |
|---|---|
| Колір | Латунь |
| Висота | 220-4660 мм |
| Діаметр | 700 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 140 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 14760 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |