









4 830 ₴
| Матеріал | Акрил, Метал |
|---|---|
| Колір | Латунь |
| Висота | 220-3160 мм |
| Діаметр | 140 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 6 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 1180 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |