














5 300 ₴
| Матеріал | Метал, Скло |
|---|---|
| Колір | Коньячний, Латунь, Чорний |
| Висота | 220-3260 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 12 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 1450 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |