














5 700 ₴
| Матеріал | Метал, Скло |
|---|---|
| Колір | Коньячний, Латунь, Чорний |
| Висота | 300-500 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 12 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 1430 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |