







28 245 ₴
| Матеріал | Кришталь, Метал |
|---|---|
| Колір | Золото |
| Висота | 150 мм |
| Діаметр | 500 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 32 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 4300 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |