







11 529 ₴
| Матеріал | Кришталь, Метал |
|---|---|
| Колір | Золото |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 17 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 1960 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 54 |