













13 545 ₴
| Матеріал | Метал, Штучний камінь |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 18 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 300 Лм |
| Кут розсіювання | 180° |
| Індекс кольору | 90 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |