





9 555 ₴ 7 167 ₴
| Матеріал | Акрил, Метал |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Довжина | 740 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 35 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 2150 Лм |
| Кут розсіювання | 360° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |