



683 ₴ 479 ₴
| Матеріал | Гіпс |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Цоколь | GU10 |
| Потужність | 35 Вт |
| Кількість ламп | 1 |
| ДхШ врізання | 123 мм x 123 мм |
| Глибина посадки | 135 мм |
| Висота з LED модулем | 65 мм |
| Ступінь захисту | IP 20 |