



651 ₴
| Колір | Білий |
|---|---|
| Висота | 32 мм |
| Діаметр | 95 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 12 Вт |
| Колірна температура | 4000k |
| Світловий потік | 850 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Діаметр врізання | 75 мм |
| Глибина посадки | 30 мм |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |