





1 208 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Цоколь | GU10 |
| Потужність | 50 Вт |
| Кількість ламп | 2 |
| ДхШ врізання | 160 мм х 80 мм |
| Глибина посадки | 95 мм |
| Висота з LED модулем | 50 мм |
| Ступінь захисту | IP 65 |