















599 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Висота | 42 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Цоколь | GU10 |
| Потужність | 50 Вт |
| Кількість ламп | 1 |
| ДхШ врізання | 80 мм х 80 мм |
| Глибина посадки | 95 мм |
| Висота з LED модулем | 50 мм |
| Ступінь захисту | IP 20 |