



305 ₴ 244 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Білий з золотом |
| Висота | 55 мм |
| Діаметр | 68 мм |
| Цоколь | GU10 |
| Потужність | 50 Вт |
| Кількість ламп | 1 |
| Діаметр врізання | 65 мм |
| Глибина посадки | 70 мм |
| Висота з LED модулем | 15 мм |
| Ступінь захисту | IP 65 |