















399 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Білий, Золото |
| Висота | 37 мм |
| Діаметр | 85 мм |
| Цоколь | GU10 |
| Потужність | 10 Вт |
| Кількість ламп | 1 |
| Діаметр врізання | 75 мм |
| Глибина посадки | 95 мм |
| Висота з LED модулем | 55 мм |
| Ступінь захисту | IP 20 |