











588 ₴ 441 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Висота | 30 мм |
| Діаметр | 65 мм |
| Цоколь | GU10 |
| Потужність | 10 Вт |
| Кількість ламп | 1 |
| Діаметр врізання | 68 мм |
| Глибина посадки | 75 мм |
| Висота з LED модулем | 40 мм |
| Ступінь захисту | IP 44 |