



3 360 ₴ 2 352 ₴
| Колір | Хром |
|---|---|
| Висота | 48 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 12 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 860 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |