













1 329 ₴ 1 064 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Висота | 169 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 5 Вт |
| Колірна температура | 4000k |
| Світловий потік | 380 Лм |
| Кут розсіювання | 36° |
| Індекс кольору | 90 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |