













1 964 ₴ 1 473 ₴
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Висота | 194 мм |
| Довжина | 193 мм |
| Діаметр | 52 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 12 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 870 Лм |
| Кут розсіювання | 36° |
| Індекс кольору | 90 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |