











3 402 ₴ 2 722 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Висота | 151 мм |
| Ширина | 151 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 13 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 330 Лм |
| Кут розсіювання | 270° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 65 |