









1 468 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 3 Вт |
| Колірна температура | 4000k |
| Світловий потік | 70 Лм |
| Діаметр врізання | 56 мм |
| Глибина посадки | 75 мм |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 54 |