





1 783 ₴
| Матеріал | Метал |
|---|---|
| Колір | Графіт |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Глибина | 42 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 6 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 600 Лм |
| Кут розсіювання | 52° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 54 |