











2 625 ₴ 1 969 ₴
| Матеріал | Метал |
|---|---|
| Колір | Графіт |
| Діаметр | 140 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 7 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 600 Лм |
| Кут розсіювання | 87° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 65 |