









2 079 ₴
| Матеріал | Алюміній, Пластик |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Висота | 58 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 15 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 900 Лм |
| Кут розсіювання | 109° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 65 |