





1 573 ₴
| Матеріал | Метал |
|---|---|
| Колір | Графіт |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 6 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 400 Лм |
| Кут розсіювання | 64° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 54 |