





17 430 ₴ 13 944 ₴
| Колір | Хром |
|---|---|
| Висота | 300-1500 мм |
| Діаметр | 600 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 22,5 Вт |
| Колірна температура | 3000k, 4000k, 5000k |
| Світловий потік | 1800 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |