







26 985 ₴ 21 588 ₴
| Колір | Золото |
|---|---|
| Висота | 300-1500 мм |
| Діаметр | 800 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 30 Вт |
| Колірна температура | 3000k, 4000k, 5000k |
| Світловий потік | 2400 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |