









6 298 ₴ 4 724 ₴
| Колір | Димчастий, Латунь |
|---|---|
| Висота | 400-1300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Товшина | 40 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 11 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 200 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 86 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |