















6 195 ₴
| Матеріал | Метал, Скло |
|---|---|
| Колір | Латунь |
| Висота | 400-1300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Товшина | 40 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 11 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 550 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |