









8 190 ₴
| Матеріал | Метал, Текстиль |
|---|---|
| Колір | Білий, Латунь |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр | 400 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 25 Вт |
| Колірна температура | 3000-6000k |
| Світловий потік | 2000 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Примітка | Пульт у комплекті |