











5 670 ₴
| Матеріал | Метал, Текстиль |
|---|---|
| Колір | Латунь |
| Висота | 365 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Цоколь E27 | 40 Вт |
| LED MODULE | 3 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 250 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 85 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |